Профспілки вимагають відновити роботу «ДніпроАзоту»

Голова Дніпропетровського облпрофоб’єднання В.Дубіль звернувся до голови Федерації профспілок України Г.Осового та голови ЦК профспілки хімічних та нафтохімічних галузей України В.Мойсюка з приводу зупинки роботи одного з провідних підприємств галузі – ПАТ «ДніпроАзот».

 

В листах, зокрема, йдеться:

«Останнім часом, як зазначалось на нещодавній нараді у облпрофоб’єднанні керівників облпрофорганізацій промислових галузей, на багатьох підприємствах Дніпропетровщини через несприятливі економічні умови (зростання податків, вартості енергоносіїв, залізничних перевезень) виникла серйозна загроза їх функціонуванню та вивільнення значної кількості працівників. Серед них називалось і ПАТ «ДніпроАзот», єдине працююче на той час в хімічній галузі підприємство з виробництва міндобрив, рідкого хлору та ін.

На жаль, через кілька днів стало відомо, що ця тривога була не випадковою – підприємство, дійсно, було зупинене на невизначений термін і без роботи залишилось понад 4 тисячі його працівників.

Профспілковий комітет ПАТ «ДніпроАзот» звернувся до керівництва ФПУ та ЦК галузевої профспілки з вимогою вжити на національному рівні термінових заходів з відновлення роботи заводу та збереження трудового колективу».

Зокрема, пропонується організувати нараду за участю Прем’єр-міністра В.Гройсмана, керівників міністерств та підприємств, представників галузевої профспілки з питань роботи хімічної галузі та підтримки вітчизняного виробника, а також засідання Комітету з питань промислової політики та підприємництва Верховної Ради України задля вирішення подальшої долі галузі. Президія Дніпропетровського облпрофоб’єднання підтримує дані вимоги та просить сприяти вирішенню цієї надзвичайно важливої проблеми.

Прес-центр Дніпропетровського облпрофоб’єднання.