УСПП – ПМГУ: відповідь без відповіді

Наприкінці квітня Голова Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП) А.Кінах звернувся до Прем’єр-міністра України Д.Шмигаля з пропозицією внести деякі зміни до низки національних законодавчих актів стосовно пільгового пенсійного забезпечення за умови праці. Зокрема, УСПП пропонував скасувати право на пенсію за віком на пільгових умовах і також самі Списки виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає саме таке право.

Детальніше...

ДНІПРОПЕТРОВЩИНА-ФОРПОСТ УКРАЇНИ

7 червня 2023 року, на 470 дні війни рф проти України, делегація Профспілок працівників державних установ України у складі голови Профспілки Юрія Піжука, голови Дніпропетровської обласної організації Зінаїди Бедринець та головного бухгалтера Анни Савіної відвідали Нікопольську міськрайонну організацію, Червоногригорівську ОТГ та два дитячих садочка, працівники яких шиють військовий одяг, плетуть захисні сітки. Постраждалим від постійного ворожого обстрілу надана гуманітарна допомога (одяг, продукти харчування, ліки).

Детальніше...

З А Я В А ПРЕЗИДІЇ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ

Російськими окупаційними військами вночі 6 червня було підірвано греблю Каховської гідроелектростанції.

Її руйнування – це черговий акт тероризму, що разом  з постійними атаками росії на цивільну інфраструктуру України, демонструють справжню ціль рашистів – геноцид українського народу.

Наслідки найбільшої після аварії на Чорнобильській АЕС екологічної катастрофи вражають: близько 16 тисяч людей на правому березі Дніпра опинилися в критичній зоні, під загрозою затоплення 80 населених пунктів. Ці люди вимушені евакуйовуватися, покинути власні домівки та господарства, втрачають робочі місця та доходи для існування.

Детальніше...

ЗАЯВА Президії Федерації профспілок України щодо підвищення цін на електроенергію

Міністерством енергетики України 30 травня ц.р. внесено з голосу на засідання Уряду проект постанови про підвищення тарифу на електроенергію до 2,64 грн кВт год. Зазначений проект рішення внесений як невідкладний та без попереднього погодження із зацікавленими міністерствами, відомствами та соціальними партнерами.

Детальніше...

СПОРТ - У ПРАЦІ ПІДМОГА

Працюючи зараз у надскладних умовах воєнного часу, комунальники  Дніпропетровщини не забувають й про фізичний розвиток. Вони беруть активну участь у реалізації регіональної комплексної програми розвитку фізкультури і спорту. У трудових колективах  пройшов перший етап галузевої Спартакіади, переможці якого отримали право представляти свої підприємства у фіналі.

Детальніше...

Простій в умовах воєнного стану: як переводити працівників на інші роботи

У разі простою для переведення працівника на іншу роботу вимагається його згода.

Управління інспекційної діяльності у Чернівецькій області Південно-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці розповідає, що відповідно до вимог ст. 34 КЗпП, простій – це зупинення роботи, викликане відсутністю організаційних або технічних умов, необхідних для виконання роботи, невідворотною силою або іншими обставинами.

Детальніше...