Потребує підвищеної уваги профспілок

   25 липня у Дніпропетровському Будинку профспілок відбувся організований президією облпрофоб’єднання семінар з питань посилення захисту права трудящих на безпечну працю та запровадження нового «Порядку розслідування нещасних випадків на виробництві». В його роботі взяли участь представники членських профорганізацій та фахівці з охорони праці підприємств.

Подробнее...

Долги долгам – рознь

Бывая иногда на заседаниях различных комиссий по зарплатным долгам и социальным выплатам, всегда удивлялся тому, как их спикеры, критикуя в первую очередь руководство частных компаний, аккуратно обходили тему задолженности на предприятиях государственной и коммунальной форм собственности. Будто они живут в каком-то другом измерении.

Подробнее...

28 липня - День працівників торгівлі

Торгівельна справа – одна з найдавніших в історії людства. Колись торгівля стала сполучною ланкою у взаємодії різних країн і куточків світу. Торгівля – одна з рушійних сил, яка допомагає здійснювати не тільки купівлю-продаж, але перш за все є засобом спілкування людей один з одним.

Подробнее...

ВЗЯЛИСЯ ЗА БОРЖНИКІВ

В кореспонденції «Без страхового стажа», яка була опублікована в №25 від 16.07.2019 р. нашої газети "Позиція", йшла мова про стурбованість профспілок тим, що через заборгованість роботодавців з виплати зарплати та Єдиного соціального внеску порушуються пенсійні права трудящих. Виступаючи нещодавно на колегії Держпраці України у Дніпрі, голова облпрофоб’єднання Віталій Дубіль заявив про необхідність активізації роботи державних органів спільно з профспілками з вирішення цієї гострої соціальної проблеми.

Подробнее...

16 июня - День бухгалтера

В канун профессионального праздника финансистов – Дня бухгалтера в Доме профсоюзов состоялся организованный облпрофобъединением семинар руководителей финансовых служб членских профорганизаций.

Подробнее...

Зміна адреси електронної пошти!

Увага! З 8 липня 2019 р. діє нова адреса електронної пошти Дніпропетровського обласного об'єднання профспілок Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Подробнее...