ІНФОРМАЦІЮ ПРО НЕЩАСНИЙ ВИПАДОК ТА/АБО ГОСТРЕ ПРОФЕСІЙНЕ ЗАХВОРЮВАННЯ (ОТРУЄННЯ) НАДАЄТЬСЯ ДО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ОРГАНУ ДЕРЖПРАЦІ ТА ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ОРГАН ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

На гарячу профспілкову лінію почастішали звернення щодо порядку повідомлення про нещасні випадки та гостре професійне респіраторне захворювання у період проведення реформування Фонду соціального страхування України.

Південно-Західне міжрегіональне управління Державної служби України з питань праці інформує:

Детальніше...

ВНЕСЕНО ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ РОЗСЛІДУВАННЯ ТА ОБЛІКУ НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ, ПРОФЕСІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ТА АВАРІЙ НА ВИРОБНИЦТВІ

20 січня 2023 року Уряд вніс зміни до Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві.
 
Порядок доповнено новим розділом «Процедура розслідування нещасних випадків в період дії правового режиму воєнного (надзвичайного) стану в Україні або окремих її місцевостях». Ним передбачено спрощену процедуру розслідування нещасних випадків, що відбулися з працівниками підприємств (установ, організацій), їх філій, представництв та інших відокремлених і структурних підрозділів під час виконання трудових обовʼязків унаслідок воєнних (бойових) дій.

Детальніше...

В Украине на одну вакансию претендуют 9 безработных

Директор Государственного центра занятости Юлия Жовтяк сообщила, что на 1 января на одно свободное рабочее место в Украине претендуют девять безработных. Об этом она заявила во время брифинга, передает Интерфакс-Украина.

Детальніше...

СИЛЬНА ЕКОНОМІКА – ПЕРЕДУМОВА НАШОЇ ПЕРЕМОГИ!

Через воєнні дії економіка України переживає важкі часи. Більш ніж на третину скоротився валовий внутрішній продукт (ВВП). Найбільше падіння виробництва відбулося в промисловій сфері (особливо - в гірничо-металургійному комплексі), про що, зокрема, йшлося на останньому засіданні Антикризового штабу (до нього разом з роботодавцями входять й представники Федерації профспілок України). Все це вимагає посилення уваги влади до ситуації в економіці.

Детальніше...

На контролі - питання охорони праці

В обласному профцентрі 17 січня 2023 року було проведено нараду-семінар з поточних питань охорони праці. На неї були запрошені технічні інспектори праці обласних галузевих профорганізацій та посадові особи цих організацій, які виконують їхні функції (за відсутності штатних посад технічних інспекторів).

Детальніше...

ПРОПОНУЄТЬСЯ ЗБІЛЬШИТИ ВІДПУСТКУ ТА ОПЛАТУ ЗА РОБОТУ В НІЧНИЙ ЧАС: ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ ЗАКОНОПРОЄКТ

Нічні працівники можуть отримати нові трудові гарантії, якщо нардепи розглянуть нещодавно зареєстрований  законопроєкт № 8309 від 27.12.2022 року.

Проєкт акту пропонує:

Детальніше...

СПІВЧУВАЄМО

Президія Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок висловлює щирі співчуття сім’ям загиблих від удару рашистської ракети по житловому будинку в м. Дніпрі 14 січня ц.р. та поділяє весь біль від втрати рідних і близьких. Постраждалим від ракетного удару профспілками області буде надана необхідна допомога.
Ми ніколи не пробачимо російській державі цей та інші злочини і продовжимо робити все, що в наших силах, аби пришвидшити нашу перемогу..