28 жовтня - День автомобіліста і дорожника

Шановні працівники, ветерани і молодь

автопідприємств і дорожніх організацій Дніпропетровщини!

Сердечно вітаю вас з нашим професійним святом!

Враховуючи, що з автомобілями і дорогами пов’язані люди різних професій, це свято по праву можна назвати всенародним.

Знаменне воно ще й тому, що відмічається у дні святкування визволення м.Дніпра і України від фашизму.

Разом з привітанням висловлюю кожному автомобілісту та дорожнику щиру вдячність за те, що своєю самовідданою працею, зразковим виконанням посадових обов’язків і громадських доручень ви, попри всі негаразди і труднощі, залишаєтесь вірними обраній справі й нашій профспілці.

Особлива вдячність С.Самойленко, О.Калиті, Г.Жукову, Д.Кубраку, А.Цибуку, О.Гвоздецькій, М.Левченко, М.Савченко та іншим працюючим керівникам – ветеранам, які впродовж десятиліть очолюють трудові колективи і, проявляючи професіоналізм і людяність, мають неперевершену повагу та шану від колег, підлеглих й населення області.

Вагомий внесок в створення здорового мікроклімату в трудових колективах вносять О.Кузін, О.Бурцев, Н.Сиріця, Р.Тарасенко, Л.Голіцина, Л.Левченко, А.Драган, О.Остапенко, І.Бузяков, Л.Копитько, О.Василенко, Л.Олефір, О.Павленко, В.Тицький та інші лідери членських організацій обкому профспілки.

Бажаю, щоб і надалі взаєморозуміння, злагода й плідна співпраця господарських керівників та профспілкових активістів сприяли зміцненню економічного і фінансового стану колективів.

Міцного здоров'я, миру, щастя та достатку всім, хто зв’язав своє життя з автомобілями та дорогами, хто в холод і спеку, під дощем і снігом перевозить пасажирів та вантажі, проектує, будує й утримує дороги!

ЗЕЛЕНОГО ВАМ СВІТЛА НА ЖИТТЄВИХ ШЛЯХАХ!

З повагою,

Андрій Берчук,

голова ДООП автомобілістів

та дорожників України.