КОРИСНИЙ ДІАЛОГ

Наприкінці минулого року, як ми вже повідомляли, в рамках обласної тристоронньої соціально-економічної ради за участі профспілок в облраді відбулася нарада за темою «Вимоги інспекції – європейські підходи», де йшла мова про необхідність активізації боротьби з тіньовими схемами працевлаштування та оплати праці, а також взаємодії роботодавців зі службою Держпраці в Дніпропетровській області.

Згідно з рекомендаціями тієї наради 30 січня в Будинку профспілок у тому ж форматі за участю представників галузевих профспілок, роботодавців та органів влади продовжився діалог з актуальних питань дотримання вимог трудового законодавства на підприємствах Дніпропетровщини.

За словами голови Облпрофоб'єднання Віталія Дубіля, профспілки, як сторона соціального діалогу, роблять все можливе для посилення захисту трудових і соціальних прав працюючих. В тому числі – шляхом посилення співпраці з контролюючими органами. Відзначивши певний прогрес у стосунках організацій роботодавців з Держінспекцією праці, водночас він звернув увагу присутніх на продовження загострення ситуації в трудовій сфері. Так, за 2018 р. профспілковими юристами було виявлено близько 3 тис. порушень законодавства. Також надано правову допомогу 25,5 тис. членів профспілок, на користь яких було стягнуто 1210 тис. грн.

Зокрема, представники профспілок представляли їх інтереси в судах з приводу несвоєчасної сплати заробленого (за минулий рік зарплатні борги в Україні перевищили 2,6 млрд. грн., а на Дніпропетровщині, збільшившись на 20 млн. грн., вони досягли 144,5 млн. грн.). Лідер профспілок закликав присутніх на зустрічі роботодавців, представників органів влади та контролюючих органів вжити дієвих заходів для ліквідації цього ганебного явища, яке, поряд з іншими негативами (низька зарплата, погані умови праці, масова трудова міграція працівників за кордон), призводить сьогодні до посилення кадрового дефіциту. Саме про це, зазначив він, йшла мова у недавньому передноворічному Зверненні президії Облпрофоб’єднання і Федерації організацій роботодавців до власників підприємств, роботодавців та профорганізацій області.

Чимало проблем, сказав В.Дубіль, є й у сфері охорони праці. Тому вирішено присвятити цьому питанню чергове засідання обласної соціально-економічної ради спільно з колегією Головного управління Держпраці.

В роботі наради взяли участь і виступили голова Федерації організацій роботодавців Віктор Сергєєв , зам. Директора-начальник управління трудових відносин, зайнятості та умов праці Департаменту соцзахисту населення ОДА Юрій Петренко; радник голови облдержадміністрації Ігор Ломако, голова постійної комісії облради з питань підприємництва Олександр Галаган, перший заступник начальника ГУ Держпраці в Дніпропетровській області Ігор Осадчий, голова облорганізації роботодавців будівельного комплексу Віктор Шинкевич.

Констатувалось, що, незважаючи на певні позитивні результати у боротьбі з тіньовими схемами, ситуація все ж залишається складною. Лише минулого року, за словами І.Осадчого, в області виявлено 900 неоформлених працівників, накладено штрафів на роботодавців на 290 млн. грн. Роботодавці ж, зі свого боку, скаржились на надмірну, на їх погляд, упередженість перевіряльників з акцентом на жорсткі санкції (вони досягають мільйонів гривень), а не на роз’яснювальну та попереджувальну роботу. Говорили вони й про необхідність зменшення податкового тягаря на бізнес, що допоможе його детінізації.

Всі ці різнопланові аспекти були враховані у рекомендаціях цього засідання обласної соціально-економічної ради у розширеному форматі. Для профспілок особливо важливо, що в них насамперед йдеться про неприпустимість для роботодавців залучення до роботи неоформлених працівників та нарахування їм зарплати менше встановленого законодавством мінімуму, необхідність реформування системи управління охороною праці і здійснення інспекцій у трудових відносинах на виробництві та впровадження тут європейських стандартів.

Йдеться в рекомендаціях й по те, що, у зв’язку із провадженням в області німецького досвіду «дуальної системи» професійної освіти та необхідністю безпосередньої виробничої практики учнів на виробництві, потрібно при цьому запобігти можливим порушенням чинного трудового законодавства.

Учасники заходу також вирішили звернутися до Кабінету Міністрів України стосовно необхідності внесення законодавчих змін щодо профілактики та упередження порушень трудового законодавства, вдосконалення діяльності контролюючих органів.

К.Вікторов

P.S. У 2018 р. профспілковими юристами Дніпропетровщини було виявлено близько 3 тис. порушень законодавства; правову допомогу отримали 25,5 тис. членів профспілок, на користь яких було стягнуто 1210 тис. грн.

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ

обласної Тристоронньої соціально-економічної Ради щодо взаємодії роботодавців

з Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області

30 січня 2019 року 

м. Дніпро

1.Вважати неприпустимим для роботодавців, підприємців Дніпропетровщини залучення до роботи працівників без належного оформлення, а також нарахування заробітної плати працюючим менш встановленого законодавством мінімуму.

2.Відзначити певні позитивні зрушення у взаємодії роботодавців з Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області в напрямку упередження порушень, публічності та прогнозованості перевірок. Рекомендувати продовжити консультації управління з роботодавцями та профспілками будівельної галузі.

3.Сторони соціального діалогу вважають, що головною метою співпраці підприємств з контролюючими органами повинно бути сприяння стабільному розвитку економіки, збереженню та створенню нових робочих місць, зростанню заробітної плати та покращенню умов праці. Визнано за необхідне на черговому засіданні обласної Тристоронньої соціально-економічної ради прийняти звернення до центральних органів влади щодо впроваджених з вересня 2018 року непомірних штрафних санкцій за порушення трудового законодавства, необхідності прискорення впровадження європейської практики роботи інспекцій, орієнтованої на упередження порушень.

4.Зважаючи на схвалення Кабінетом Міністрів України (розпорядження від 12.12.2018 № 989-р) «Концепції реформування системи управління охороною праці в Україні», що передбачає ризикоорієнтований підхід для забезпечення впровадження стандартів Європейського Союзу, організувати залучення експертів від сторін регіонального соціального діалогу для напрацювання пропозицій від Дніпропетровській області.

5.Взяти до відома, що Федерація організацій роботодавців Дніпропетровщини домоглася включення з 2019 року в українсько-німецький Проект розвитку соціального діалогу в Дніпропетровському регіоні в якості окремого актуального напрямку співпраці з німецькою організацією роботодавців NORDMETALL можливостей впровадження на Дніпропетровщині німецького досвіду здійснення інспекцій в трудових відносинах на виробництві.

6.Враховуючи те, що Дніпропетровська область визначена пілотним регіоном з впровадження в Україні німецького досвіду «дуальної» системи професійної освіти і при цьому передбачається виробниче навчання безпосередньо на підприємстві учнів профтехосвіти під керівництвом наставників, вважати за необхідне сторонами соціального діалогу опрацювати це питання для запобігання можливих порушень чинного трудового законодавства.

Голова Дніпропетровської обласної

Тристоронньої соціально-економічної Ради,

Голова Федерації організацій роботодавців

Дніпропетровщини                                                                 В.В. СЕРГЄЄВ