Комунальники відзначили своє професійне свято

Минулої неділі працівники ЖКХ, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення відзначили своє професійне свято

     У непростих умовах працюють нині комунальники та побутовики Дніпропетровщини. Але високий професіоналізм та відповідальність дозволяють їм забезпечувати якісне обслуговування населення. На високому рівні поставлений і соціальний захист трудящих. За багатьма показниками роботи обласна організація профспілки працівників ЖКГ, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення вважається однією з найкращих у галузі та в обласному профоб’єднанні.

     На урочистих зборах з нагоди професійного свята – Дня працівників комунального господарства та побутового обслуговування населення (відзначався 19 березня), які відбулися напередодні у Будинку профспілок, - серед найкращих було названо чимало трудових колективів та їх профорганізацій.
     І серед них -  підприємства «Кріворіжтепломережа», Жовтоводські – водоканал та виробниче житлово-ремонтно-експлуатаційне об'єднання. Завдяки плідній співпраці керівництва та профкомів на них забезпечуються високі виробничі показники, ефективне виконання колективних договорів.
     Не випадково, що й керівники профорганізацій цих підприємств - Юрій Петренко, Ірина Задорожна та Наталія Клименко (на фото праворуч)  були відзначені високими нагородами ЦК та обкому галузевої профспілки. Изображение 9219

Н.Клименко, зокрема, визнана кращим профспілковим лідером галузі 2016 р. А Ю.Петренко, як один з найавторитетніших профлідерів області та своєї галузі, минулого року двічі від імені Дніпропетровського облпрофоб’єднання виступав під час всеукраїнських акцій протесту профспілок у Києві. Изображение 9215
     Найвищою нагородою профспілок області – знаком «Профспілкова пошана» за багаторічну самовіддану працю на благо трудящих було нагороджено у цей день голову Криворізького міськкому профспілки Олександра Родя (на фото).
     Всіх цих та інших профлідерів, кращих працівників та господарників тепло привітали під час заходу голова обкому профспілки Анастасія Демідова та заступник директора департаменту ЖКГ та будівництва облдержадміністрації Володимир Верхотурцев.
Зокрема, А.Демідова наголосила на тому, що члени профспілки повсякденно відчувають турботу про них. Особливо, що стосується питань оплати праці. Під час укладення колдоговорів на 2017 р. обком поставив завдання перед профактивом зберегти всі позитивні тенденції в оплаті та охороні праці, наданні соціальних гарантій. Велика увага приділяється також оздоровленню працівників та їх дітей (вони відпочивають у шести  дитячих оздоровницях, чотири з яких знаходяться на балансі обкому).
     Урочистості з нагоди професійного свята продовжились у цей день у театрі ім. Т.Шевченка, де працівників галузі вітали керівники області та галузевої профспілки, а також майстри мистецтв.