Розширюємо горизонти

   В рамках системи навчання та підвищення кваліфікації профкадрів і активу Зональним навчально-методичним центром Дніпропетровського облпрофоб’єднання була запропонована комплексна програма заходів, яка зацікавила керівництво ППО ПрАТ «Сєверодонецьке об’єднання «Азот» (його очолює голова Луганської обласної Федерації профспілок та одночасно голова профкому - Валерій Черниш).

    Протягом перебування на Дніпропетровщині голови цехових комітетів, профспілкові представники, члени профкомів «Азоту», мали змогу отримати актуальні знання та підвищити свій професійний рівень у сучасному закладі, де створені всі необхідні умови для навчання та проживання слухачів. Слід відзначити не тільки поступове розширення географії учасників навчання, а також широкий спектр актуальних питань, які висвітлювалися в рамках учбового процесу.

   15 липня гостей з Луганщини зустрічали у приміщенні облпрофоб’єднання хлібом-сіллю. А наступного дня у ЗУМЦ відбувся семінар-навчання, який відкрив Валерій Черниш, визначивший головні пріоритети, цілі та завдання цього заходу. Були висвітлені, серед іншого, й нові та досить актуальні теми. Так, з доповіддю про облік трудової діяльності працівників в електронній формі, перехід на електронні трудові книжки та правові наслідки профспілок у зв’язку з їх запровадженням виступила експерт з трудових правовідносин і кадрового аудиту Світлана Заболотна. Про колективно - договірне регулювання, як інструмент захисту прав працюючих, поінформував головний спеціаліст ОК з правової роботи Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників культури Олексій Погрібняк,. Завершувала учбову програму в.о. начальника Дніпровського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області Тетяна Шипова, яка доповідала про поетапне впровадження e-лікарняних, електронного реєстру листків непрацездатності.

   Крім того, гості ознайомилися з пам’ятними місцями Придніпров’я.

Зональний навчально-методичний центр

Дніпропетровського обласного

обєднання профспілок