Соціальні партнери Дніпропетровщини звернулися до Президента

 У зв'язку зі складним становищем в економіці, яке виникло через значне зростання цін на енергоносії, 19 листопада п.р. Федерація організацій роботодавців Дніпропетровщини та Дніпропетровське обласне об'єднання профспілок звернулися до Президента України В.Зеленського, президента Українського союзу промисловців і підприємців А.Кінаха, голови ФПУ Г.Осового.

   У спільному листі , зокрема, йдеться про те, що “...зростання цін на газ та електроенергію призведе до часткового або повного призупинення роботи промислових підприємств області, суб'єктів господарювання, підприємств малого та середнього бізнесу, збитковості, зниження обсягів виробництва, втрати конкурентоспроможності на міжнародних та внутрішніх ринках”. Відповідно це призведе до скорочення штатних працівників та переведення багатьох людей на неповний робочій день.
 Соціальні партнери Дніпропетровщини бачать основну причину виникнення згаданої вище ситуації у допущених урядом України глобальних помилках та відсутності Програми антикризових дій. Тому у своєму листі вони пропонують терміново провести засідання Національної тристоронньої соціально-економічної Ради, на якому розглянути кризову ситуацію з енергоносіями та вжити антикризові заходи.

  Найближчим часом з цього питання буде проведене позачергове засідання Дніпропетровської обласної тристоронньої соціально-економічної Ради, до складу якої входять представники Облпрофоб'єднання. Інформація про результати заходу буде розміщена, зокрема, на цьому сайті та нашій офіційній сторінці у Фейсбук @newsportalDOOP .

Прес-центр Облпрофоб'єднання