Долати кризу треба спільно
23 грудня в Будинку профспілок відбувся черговий пленум обласної організації профспілки автомобілістів і дорожників України.
Крім внутрішньоспілкових питань, під час цього заходу розглядались також проблеми у діяльності автотранспортних компаній і дорожніх організацій Дніпропетровщини. Зазначалося, зокрема, що карантинні обмеження, відсутність компенсацій за перевезення пасажирів пільгових категорій, непродумані новації чиновників стосовно законодавчих норм призводять до банкрутства автоперевізників.
Не краще й у дорожників. Через неповернення коштів за раніше виконані обсяги робіт ДП «Облавтодор» заборгувало своїм працівникам 16 млн. грн. зарплати. Учасники Пленуму ухвалили відповідні звернення до Прем’єр – міністра України, мера м. Дніпро, а також підтримали Заяву ФПУ до керівництва держави щодо перешкоджання законній діяльності профспілок.
В роботі пленуму взяв участь і виступив директор департаменту транспорту Дніпропетровської міськради Ігор Маковцев.
За матеріалами обкому профспілки.
