Звітувати – корисно

Відповідно до норм Статуту ПМГУ кожен профлідер має з певною регулярністю звітувати членам Профспілки, які його обрали. Це правило не порушує ніхто, але ставлення до нього в усіх різне. Одні вважають такий порядок суворою необхідністю, інші ж – запорукою прозорості та чесності у профспілковій роботі й чудовою можливістю наживо поспілкуватися з людьми.
Голові та активістам первинки ПМГУ «КАМЕТ-СТАЛЬ» ближче друга позиція. Вони знають: звітувати – корисно, і роблять це щомісячно, відвідуючи робочі зібрання в структурних підрозділах підприємства. Так, нещодавно озвучили працівникам інформацію щодо діяльності профорганізації в серпні. Розповіли про надання матеріальної допомоги членам Профспілки: тим, хто опинилися в складних життєвих ситуаціях, батькам першокласників, представникам «Азовсталі», «ММКІ», «Авдіївського КХЗ» та інших підприємств з окупованих територій та з громад, де йдуть бойові дії, які виїхали до Кам’янського і працевлаштувалися на «КАМЕТ-СТАЛІ».
Також йшлося про юридичний супровід металургів, що відстоюють свої права – у тому числі у зв’язку з незаконною відмовою у призначенні пільгових пенсій (дві справи наразі знаходяться на розгляді в суді, ще за двома в серпні і вересні ухвалені рішення на користь працівників конвертерного та прокатного цехів: позовні заяви, складені за допомогою фахівців профкому, задоволені в повному обсязі).
Первинка ПМГУ «КАМЕТ-СТАЛЬ» висловила подяку керівникам Групи «Метінвест» та підприємства – за те, що, як і профком, не випускають з поля зору потреби металургів, які зараз захищають Батьківщину в лавах ЗСУ. Завдяки такому підходу всі мобілізовані працівники забезпечені бронежилетами та касками. Крім того, наприкінці літа профорганізація закупила для хлопців на фронті камери відеоспостереження. Не забували соціальні партнери і про представників пільгових категорій, ветеранів: їх було охоплено програмою видачі гуманітарної допомоги (продуктових наборів).
Слова вдячності з побажаннями подальших перемог профспілковці також адресували робітничим спортсменам: гравцям збірної команди «ПМГУ», що продовжують брати активну участь в благодійному «Футбольному марафоні миру» (організований Федерацією футболу міста Кам’янського задля збору коштів на підтримку армії), а також гідно захистили спортивну честь «КАМЕТ-СТАЛІ» в міському кубковому турнірі до Дня Незалежності України.
ПМГУ.