На Дніпропетровщині понад 6 тисяч вільних вакансій: які фахівці затребувані Дізнатись більше: https://litsa.com.ua/robotodavci-dnipropetrovshhini-zayavili-ponad-6-tisyach-vakansij-yaki/

У січні-лютому 2023 року понад 2 тисячі роботодавців Дніпропетровщини поінформували службу зайнятості про вільні робочі місця: кількість заявлених вакансій перевищила 6 тисяч 100.

Про це сказано в повідомленні Дніпропетровської обласної служби зайнятості. За повідомленням, станом на 1 березня в базі даних служби зайнятості було понад 2 400 вакансій. Найбільший попит наразі є на лікарів, інженерів різних галузей, бухгалтерів, вчителів, тощо. Так само затребувані кваліфіковані робітники: слюсарі, водії, електромонтери, електрогазозварники, токарі. Великим попитом у роботодавців користуються й працівники сфери послуг – продавці, кухарі, охоронники, швачки тощо, мовиться в повідомленні. Також є попит на підсобних робітників, прибиральників, вантажників, двірників та сторожів. Роботодавці можуть самостійно подати вакансію через особистий кабінет роботодавця.

Дізнатись більше: https://litsa.com.ua/robotodavci-dnipropetrovshhini-zayavili-ponad-6-tisyach-vakansij-yaki/

                                                                         За матеріалами преси