Навчалися та відпочивали

   Профспілкова організація працівників харчової, переробної промисловості та суміжних галузей провела черговий виїзний семінар-навчання для профактиву області на березі Чорного моря в м. Одеса на базі оздоровчого комплексу «Одескабель».

Всього було залучено до семінару 45 активістів області із елеваторів, млинів, хлібозаводів, сільськогосподарських підприємств, державної служби та самоврядування.

Традиційно щороку у плані роботи обласної профспілки є проведення виїзних семінарів з організацією відпочинку для профактиву області. Більш як 10 років поспіль у вересні місяці профактив області організовано відпочиває та навчається. Кожен рік до 2014 року проводили семінар тільки у Криму: Севастополь, Ялта, Алушта, Партеніт, Бахчисарай.

Впродовж добрих традицій під керівництвом голови обласної профспілки Анатолія Білика виїзний семінар проводиться третій рік поспіль.

Головною метою проведення семінару, як завжди, залишаються важливі питання підвищення ролі мотивації профспілкового членства та соціального партнерства на підприємствах в сучасних умовах, укладання колективних договорів, вивчення змін у законодавстві України.

В семінарі приймали участь й новостворені первинні профспілкові організації, які мали можливість поспілкуватися з колегами, які мають багаторічний досвід у профспілковому руху області.

До програми семінару також увійшли оглядова екскурсія по Одесі, відвідування Одеського театру опери та балету і, звичайно, відпочинок на березі моря.

Учасники заходу були дуже вдячні апарату обласної профспілки за організацію навчального семінару та відпочинку – заходи, які мають важливу роль у створені згуртованої робочої команди.

О.Андрейченко,

заступник голови обкому.

Фото автора.