ЗМІЦНЮВАТИ ФІНАНСОВУ БАЗУ ПРОФСПІЛОК

Актуальні питання фінансової діяльності профспілок з урахуванням змін у податковому законодавстві, соціальному страхуванні та пенсійному забезпеченні були розглянуті 6 лютого у Будинку профспілок під час семінару бухгалтерів профорганізацій всіх рівнів Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок.

Відкриваючи захід, голова облпрофцентру Віталій Дубіль окреслив головні напрямки діяльності та перспективи роботи профспілок області по забезпеченню соціально-економічного захисту трудящих, вдосконаленню соціального діалогу, молодіжної та внутрішньоспілкової роботи (в тому числі – фінансової). Важливу роль президія Облпрофоб’єднання відводить і підвищенню кваліфікації кадрів, зокрема, регулярним стало навчання бухгалтерських працівників.

Фото В.Ковригі

У семінарі взяла участь і виступила керівник управління фінансів, бухгалтерського обліку та кадрової роботи – головний бухгалтер Федерації профспілок України Світлана Моторенко. Подякувавши дніпропетровцям за активну роботу, вона детально розповіла про здійснювані заходи зі зміцнення фінансової бази національного профцентру країни та пропозиції, що опрацьовуються і найближчим часом будуть розглянуті на засіданні фінансової комісії і Ради ФПУ, яка буде присвячене саме цьому питанню, та відповіла на численні запитання присутніх.

З лекціями перед присутніми виступили представник Державної фіскальної служби в області Надія Вовк, Ольга Мороз і Манушак Осипова, а також керівники відділів виконавчої дирекції управління Фонду соцстраху Вікторія Соколенко та Сергій Ярихович. Дуже змістовною була інформація щодо нарахування та виплати пенсій у 2018 р. заступника начальника облуправління Пенсійного фонду Тетяни Щербиніної.

                                                                  В.Коврига,

зав.прес-центром Дніпропетровського облпрофоб’єднання