Виїзне засідання президії Дніпропетровської облпрофорганізації ЖКГ, МП, ПОН

27 липня відбулося виїзне засідання президії Дніпропетровської облпрофорганізації ЖКГ, МП, ПОН – перше після звітно-виборної конференції.

Цього разу захід пройшов на базі дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Комунарець+» (с.Могилів, Царичанський район), який з самого початку свого існування і вже 44 роки знаходиться на балансі обласної галузевої профорганізації.

Незважаючи на те, що через карантин «Комунарець», як й інші здравниці, не був відкритим для дітлахів, його керівництво – директор Людмила Білан і начальник ДЗОВ Ірина Баранник – не стало порушувати традицію та гостинно, з запашним й смачним короваєм, зустріло учасників заходу. Далі спілчанам була пропонована екскурсія по території табору, яка розпочалася з відвідування місцевого музею. Разом з І.Баранник члени президії також побували у бібліотеці, ігровій кімнаті, приміщеннях, де зазвичай розміщуються тематичні гуртки, методичному кабінеті, житлових корпусах, білля дитячого та танцювального майданчиків, естради, сучасного басейну та відвідали їдальню.

Після ознайомчої прогулянки по території «Комунарця», яка всіх присутніх на деякий час перенесла в світ спогадів про дитячі роки, члени президії на чолі з головою Анастасією Демідової зібралися у методкабінеті, щоб розглянути багато важливих питань. Зокрема: «Про повноваження членів президії обкому профспілки», «Про внесення змін до Регламенту роботи президії», «Про прибуткову та витратну частини профспілкового бюджету й правильність використання профбюджету за І півріччя 2020 року», «Про затвердження персонального складу постійних комісій обкому профспілки», «Про підбиття підсумків обласних оглядів» та інші.

Марина Ковтун.