Вдосконалювати систему профспілкового навчання

   Напередодні засідання Науково-методичної ради та президії ФПУ, на яких будуть розглядатися підсумки навчання профкадрів і активу в 2019-2020 навчальному році та завдання на наступний рік, - в Зональному учбово-методичному центрі Дніпропетровської області відбулось засідання Науково-методичної ради облпрофоб’єднання.

 

 Відкриваючи його, головуючий - керівник облпрофцентру Віталій Дубіль звернув увагу на необхідність кардинального поліпшення роботи в цьому напрямку. Минулого навчального року в області було охоплено всіма його формами понад 14 тисяч осіб. Причому здійснювалось навчання не тільки на базі ЗУМЦу, але й безпосередньо на місцях. Проте не обходиться й без проблем, які необхідно терміново вирішувати.

 Свої пропозиції з питань поліпшення організації навчання висловили члени НМР – керівники галузевих профорганізацій – Євген Бусурулов (енергетики), Анатолій Яловий (культура), Анастасія Демідова (комунальники) та ін.

  На засіданні було схвалено рекомендації щодо вдосконалення системи підготовки профкадрів і активу в новому навчальному році.

                                                                  Прес-центр Дніпропетровського

                                                                  облпрофоб’єднання