Звітна конференція металургів

Не дивлячись на складні умови сьогодення, 12 жовтня п,р. відбулася звітна конференція Дніпропетровської обласної організації профспілки металургів і гірників України.

           У роботі конференції взяли участь більш 100 делегатів первинних організацій профспілок ГМК області.

 

             У числі запрошених були голова Профспілки металургів і гірників України Рябко О.І., перший заступник голови ПМГУ Гавриленко В.М., голова Дніпропетровської обласної організації профспілок Дубіль В.П.

         Зі звітом про роботу обласної ради профспілки протягом 2,5 років виступив голова обласної організації ПМГУ Чайка А.Є.

«У воєнних умовах ми продовжуємо робити те, що вміємо найкраще: підтримувати людей праці – як тих, що залишилися виконувати свої обов’язки на виробництві, так і тих, хто йде захищати рідну Батьківщину.

У час неймовірних випробувань для нашої держави і народу, Профспілка металургів і гірників України має бути ще згуртованішою, ніж раніше.

Для перемоги ми повинні забезпечити надійний трудовий фронт, який є не менш значущий для країни, ніж військовий. Щоб підтримувати військовий фронт – потрібен надійний тил, працююча економіка підприємств».

       Зі звітом Контрольно-ревізійної комісії обласної організації профспілки виступила голова КРК Борисенко Н.В. (головний бухгалтер первинної організації ПМГУ ДП «Укрдіпромез»).

   В обговоренні доповідей взяли участь Мітченко А.І. – заступник голови первинної організації ПМГУ АТ «Нікопольський завод феросплавів», Какуща С.Д. – голова первинної організації ПМГУ «Камет Сталь», Клименко Ф.Ф. – голова первинної організації ПМГУ «Вільногірський ГМК». Також перед учасниками конференції виступили Рябко О.І. та Дубіль В.П.

   За результатами обговорення делегати конференції одноголосно роботу обласної ради ПМГУ визнали задовільною, звіт контрольно-ревізійної комісії затвердили.

   Підсумком Звітної конференції стало прийняття Постанови щодо завдань та дій обласної ради на наступний період.

                                                   Дніпропетровська      обласна рада ПМГУ