Інтрига трималась до кінця

   Часто буваючи на матчах чемпіонату України з футболу і на поєдинках аматорських  команд, почав останнім часом  ловити себе на думці, що ігри непрофесіоналів нерідко є більш інтригуючими та емоційними.


     І знову нещодавно  упевнився в цьому після відвідання турніру «Кубок КП «Дніпроводоканал», який проводив профспілковий комітет цього підприємства за підтримки  адміністрації та особисто директора, великого шанувальника спорту Дмитра Кордиша, котрий був присутній разом з іншими керівниками, головою галузевого обкому профспілки Анастасією Демідовою на урочистій церемонії відкриття змагань.
-    У нашому колективі, - розповідає голова профкому Антон Хапров, - розвитку фізкультури і спорту, оздоровленню трудящих приділяється велика увага. І це не випадково, бо специфіка у нас така, що  працювати водоканалівцям нерідко доводиться у складних умовах, під відкритим небом. І тому ми постійно моніторимо стан їхнього здоров’я і робимо все можливе для його зміцнення, знаходячи в цьому повну підтримку з боку адміністрації. Більшість цих напрямків враховані у нашому колективному договорі, у підготовці якого брали активну участь і спеціалісти обкому профспілки та його голова А.Демідова… Регулярно проводимо різного роду змагання, в яких беруть участь десятки працівників та членів їхніх сімей.


  Не дивно, що й нинішній футбольний турнір викликав дуже велику зацікавленість. У складі 5 команд, що беруть в ньому участь, поруч грають як робітники, так і керівники підрозділів, профспілкові активісти. Так, мій заступник  «зі спорту» і він же голова оргкомітету турніру Євген Летучій є капітаном команди «Кристал» і от … саме зараз (Храпов показує на поле) веде своїх партнерів в атаку… Зараз змагання уже фінішують, але хто стане їх переможцем поки що ніхто  не може сказати.

   І справді, інтрига трималась майже до самого кінця. Незважаючи на спеку, молоді гравці та вже поважні ветерани при активній  підтримці вболівальників, не жаліючи себе, бились на полі  до останнього. Нерідко емоцій було  навіть через край, але все це трималось в рамках.
   І все ж фаворити нарешті  проявились. З величезною перевагою почали обігрувати своїх суперників команди «Дніпровська вода» та «Автомобіліст», гравці яких виявилися більш  цілеспрямованими та витривалими.  Особливо виділявся форвард  першої з них – слюсар ремонтної бригади  Ігор Таліков, який наколотив у ворота суперників більше 20 м’ячів. Виявляється, хлопець свого часу серйозно займався футболом, але травма стала на перепоні подальшому професійному зростанню. Проте з футболом Ігор не розлучився, грає на аматорському рівні, наводячи жах на воротарів своїми відчуттям голу та влучністю. Вистачає у нього часу й на отримання вищої освіти.
  Саме завдяки своєму забивному форвардові, який став кращим бомбардиром турніру, та спільній командній жазі до перемоги  «Дніпровська вода» впевнено переграла у фіналі «Автомобіліст» - 8:2 і отримала головний трофей. Третє місце зайняла команда «Енергія».
Цікаво, що переможці та  призери, крім кубків, отримають,  й матеріальну винагороду у вигляді надбавок до окладів. Звичайно, це теж стимул для подальшого спортивного зростання, але, мабуть, куди більш значущим є сам факт – на очах своїх родин, керівництва підприємства – жаданої  перемоги над суперником у чесному двобої.
    В.Коврига,зав.прес-центром Дніпропетровського облпрофоб’єднання.